جزئیات خبر

بانک اطلاعاتی بانوان فرهیخته تهران راه اندازی می شود
image
مشاور فرهنگ ورسانه امور بانوان شهرداری تهران در نشست شورای مدیران مناطق22گانه با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب از خدمات وبرنامه های درحال اجرا گفت: اطلاع رسانی مناسب می تواند بستر مشارکت بانوان را دربرنامه های شهری فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، نرگس رجایی، مشاور فرهنگ و رسانه اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در این نشست گفت: حوزه بانوان با توجه به ظرفیت های ورزشی و فرهنگی که دراختیار دارد میتواند کانون بهترین خدمات به زنان پایتخت باشد ونیاز است ماهیت خدمات به صورت صحیح اطلاع رسانی شود تا بر اساس آگاهی کسب شده بانوان بتوانند بخشی از نیاز های خود را دراین مجموعه ها تامین کنند.
وی خواستار اطلاع رسانی حرفه ای و دلسوزانه و تعامل موثر با روابط عمومی اداره کل امور بانوان و همچنین روابط عمومی مناطق شد و گفت: این حق شهروندان است که از خدمات ارائه شده توسط مدیریت شهری مطلع شوند تا بتوانند همراه با مدیران در جهت آبادانی و توسعه بیشتر شهر خود گام بردارندو به طورحتم اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و تبلیغات محیطی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.
رجایی تصریح کرد: همزمان با آغاز تابستان برنامه های فرهنگی، ورزشی و آموزشی پیش بینی شده است و اطلاع رسانی مناسب به بانوان و دختران به منظور بهره مندی از این برنامه های الزامی است و مدیران بانوان مناطق بایستی از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی برای آگاهسازی استفاده کنند.
وی ایجاد سامانه جامع اطلاعاتی بانوان فرهیخته را از دیگر برنامه های اداره کل امور بانوان شهرداری تهران برشمرد و افزود: بانک اطلاعاتی بانوان فرهیخته درجهت شناسایی بانوان شاخص محلات شهر تهران راه اندازی می شود.
مشاور فرهنگ و رسانه امور بانوان شهرداری تهران با اشاره برگزاری اولین جشنواره دختران تهران افزود: ارتقای سواد رسانه ای دختران یکی از برنامه های این جشنواره است.
براساس این گزارش مدیران مناطق 22گانه ضمن مطرح کردن محدودیت ها و ظرفیت های دراختیار خود در حوزه اطلاع رسانی،نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.