جزئیات خبر

راه اندازی باشگاه کتابخوانی در بوستان نرگس/بوستان بانوان نرگس به کانون فرهنگی و مطالعه تبدیل شد
image
بوستان بانوان نرگس با راه اندازی باشگاه کتابخوانی و پاتوق های فرهنگی، ادبی ، مذهبی و...به کانون فرهنگی و مطالعه تبدیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموربانوان شهرداری تهران،الهه عطائی،مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اعلام این خبرگفت:بوستان نرگس یکی از مجموعه های فرهنگی ،ورزشی و تفریحی ویژه بانوان است که با ظرفیت های دراختیار بخش عمده ای از نیازهای بانوان را تامین می کند.
وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی اجرایی در بوستان گفت:به منظور  تعمیم فرهنگ کتابخوانی ، جریان سازی فرهنگی و ایجاد علاقمندی در بانوان و دختران به کتاب و کتابخوانی، با هماهنگی اداره بانوان منطقه 18 باشگاه کتابخوانی باعنوان دریای دانش در بوستان نرگس راه اندازی شده است.
به گفته وی باشگاه کتابخوانی دریای دانش چهارشنبه هرهفته از ساعت 10صبح میزبان علاقمندان به مطالعه وکتابخوانی است.
عطائی تصریح کرد: روخوانی کتاب، معرفی و نقد کتاب، برگزاری مشاعره و بازخوانی ضرب المثل های ایرانی از جمله فعالیت های باشگاه کتابخوانی است.
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران راه اندازی پاتوق های  فرهنگی،ادبی،قصه گویی و قرآن خوانی  در بوستان را ازدیگر فعالیت ها دربوستان بانوان نرگس برشمردوگفت:این پاتوق ها  با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ایرانی و اسلامی و جلب مشارکت اجتماعی بانوان ودختران  راه اندازی شده است .
وی افزود: اجرای مشاعره ، شاهنامه خوانی ، نقد وبررسی داستانهای کهن ایرانی ،حافظ خوانی ،قصه های دیروز برای کودکان امروز، اهداء قرائت قرآن برای شهدا و... از جمله برنامه های اجرایی دراین پاتوق ها است.