جزئیات خبر

همایش پیاده روی بانوان درمجموعه شهربانو منطقه 19 برگزار شد
image

همایش پیاده روی بانوان با هدف ترویج ورزش همگانی و ارتقای شور و نشاط در میان بانوان با حضور 300نفر در مجموعه ورزشی وفرهنگی شهربانو بوستان ولایت برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، الهه عطائی، مدیرکل امور بانوان با اشاره به جایگاه ورزش همگانی در تقویت شور و شادابی خانواده ها و غنی سازی اوقات فراغت گفت: افزایش سطح سلامت بانوان به عنوان مدیران خانواده سهم به سزایی در ارتقاء سلامت عمومی جامعه ایفا می کند و اجرای برنامه های مختلف ورزشی می تواند به کاهش مشکلات ناشی از کم تحرکی بانوان کمک کند.
وی با بیان اینکه همایش پیاده روی بانوان با هماهنگی اداره امور بانوان و تربیت بدنی منطقه 19 برگزارشد،گفت: همایش پیاده روی از جمله برنامه های ورزشی است که مورد  استقبال گسترده بانوان قرار می گیرد.
عطائی بابیان اینکه دراین مراسم برنامه های متنوع فرهنگی برای ارائه به بانوان اجراشدافزود: برپایی ایستگاههای مختلف فرهنگی و تفریحی و مسابقات ورزشی از جمله برنامه های اجرا شده است.
مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران برگزاری مسابقات والیبال را ازدیگر برنامه های ورزشی اجراشده در این مجموعه برشمرد و گفت: یک دوره مسابقات والیبال به مناسبت روز دانش آموز در سالن ورزشی مجموعه شهربانو با حضور تیم های برتر و کارکنان اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران برگزار شدو در پایان نیز به تمامی شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.