جزئیات خبر

اردوهای آموزشی ویژه دانشجویان دختر برگزار می شود
image

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی با هماهنگی دانشگاهها، اردوهای آموزشی ویژه دانشجویان دختر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران،الهه عطایی ، با اشاره به سیاستهای اداره کل امور بانوان در غنی سازی اوقات فراغت  دختران گفت: با توجه به اینکه تعداد بسیاری از دانشجویان، دختران جوان هستند، درهمین راستا طی تفاهم صورت گرفته با معاونت فرهنگی دانشگاهها ، برگزاری اردوهای دانشجویی و غنی سازی اوقات فراغت این افراد در ماموریت های کلان مدیریت شهری در حوزه بانوان تعریف شده است.
وی با اشاره به تجربه برگزاری  اردوهای آموزشی دانشجویی درسال گذشته گفت: با توجه به استقبال گسترده از این اردوها ،در سالجاری نیز  برنامه‌ریزی برای اجرای گسترده اینگونه اردوهای آموزشی برای دختران تمامی دانشگاه‌های سطح شهر تهران صورت گرفته است.
عطایی هدف از برگزاری این اردوهای دانشجویی را ارتقای سطح کیفی فعالیت های اجتماعی دانشجویان و ایجاد روحیه نشاط و شادابی، الگوسازی در زمینه مدیریت گذران اوقات فراغت، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین دانشجویان و ایجاد فرصت‌هایی برای سرگرمی و تفریحات سالم برشمرد.
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران تصریح کرد این اردوهای دانشجویی با همکاری مناطق 3،4،5،6و 19 ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، فنی حرفه‌ای دکتر شریعتی، دانشکده صنعت آب و برق شهید عباسپور و دانشکده‌های دانشگاه تهران و دانشکده های دانشگاه الزهرا و دانشگاه سما برگزار می شود.
وی افزود: براساس برنامه پیش بینی شده دانشجویان در این  اردوهای تخصصی همزمان با بازدید از پروژه های عمرانی، ازبرنامه‌های آموزشی و فرهنگی بهره مند می شوند.