جزئیات خبر

ارئه خدمات فرهنگی ،ورزشی وآموزشی به بانوان پایتخت در 19 مجموعه شهربانو/افتتاح 2مجموعه شهربانو درآینده نزدیک
image
    مدیرکل اموربانوان شهرداری تهران به منظور ارزیابی نحوه خدمات رسانی وهمچنین برنامه ریزی برای کیفی سازی فعالیت ها از مجموعه های شهربانو مناطق 1و 14بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، الهه عطائی، مدیرکل اموربانوان شهرداری تهران در بازدید از مجموعه های شهربانو گفت: بهبود و ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی بانوان یکی از رویکردهای مورد توجه مدیریت شهری است که در همین راستا مجموعه های شهربانو با هدف  پاسخگویی به نیازها و مطالبات مختلف بانوان شهر تهران احداث شده است.
وی افزود: غنی‌سازی اوقات فراغت بانوان، نشاط وشادابی بانوان وهمچنین ایجاد ظرفیت مناسب برای مشارکت اجتماعی بانوان  از جمله اهداف مجموعه‌های شهربانواست.
عطائی با اشاره به اینکه امکانات این مجموعه ها براساس نیازسنجی صورت گرفته ازبانوان طراحی شده است افزود:سالن های ورزشی،استخر، کتابخانه، کافی‌نت، کافی‌شاپ، رستوران، آرایشگاه، مزون، گالری و آتلیه عکس، کلاس‌های آموزشی، آمفی تئاتر، سالن اجتماعات از جمله بخش‌های مجموعه‌های شهربانو به شمار می‌رود.
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران تامین رفاه کودکان را یکی از دغدغه های مادران برشمرد وافزود: درهمین راستا در این مجموعه  ها همزمان با ایجاد پتانسیل های فراغتی وآموزشی برای بانوان ،فضایی خاص برای کودکان نیز پیش بینی شده است تا بانوان با خیالی آسوده از خدمات مجموعه‌های شهربانو استفاده کنند.
وی افزود:درحال حاضر 19 مجموعه شهربانو پذیرای بانوان پایتخت است و 2 مجموعه جدید نیز در مناطق17و12 آماده بهره برداری است .
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران تصریح کرد: با توجه به اهداف ما در استفاده بهینه از ظرفیت ها وزیرساختهای موجود در ارائه خدمات مناسب به بانوان در بازدیدهایی که از مجموعه های شهربانو صورت می گیرد نقاط قوت وضعف این مراکز جهت تقویت برنامه ها شناسایی می شود.