جزئیات سایت خوشنویسی کوثر

گشایش بازار هنر ایران؛ اواسط آذر
بازار هنر ایران به منظور عرضه توانمندی های هنرمندان در رشته های مختلف به ویژه رشته های تجسمی و ارایه مستقیم آن به علاقه مندان تاسیس می شود.
  

مدیرعامل خانه هنرمندان ایران گفت: بازار هنر ایران تا اواسط آبان در باغ هنرمندان ایران تاسیس می شود.
مجید سرسنگی امروز در نشستی رسانه ای افزود : این بازار به منظور عرضه توانمندی های هنرمندان در رشته های مختلف به ویژه رشته های تجسمی و ارایه مستقیم آن به علاقه مندان تاسیس می شود.
وی اضافه کرد: رشته های نقاشی،‌ نگارگری، عکاسی،‌ صنایع دستی، خوشنویسی و گرافیک از جمله بخش هایی است که برای ارایه آن برنامه ریزی شده است.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران گفت: این بازار روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته در غرفه هایی که درمحوطه باغ هنرمندان طراحی شده است، برگزار می شود.
وی افزود : علاقه مندان می توانند با مراجعه به خانه هنرمندان و ارایه توانمندی های خود از این غرفه ها استفاده کنند .
مجید سرسنگی گفت: برگزاری این بازار کارکردهای فراوانی از جمله بردن آثار هنری به میان مردم و ذائقه سازی در جامعه برای خرید لوازم و آثار هنری دارد.
وی اضافه کرد: با هماهنگی شهرداری تهران در صورت موفقیت این بازار هنری و استقبال مردم، تا پایان سال یک بازار هنری در بوستان های هر منطقه شهرداری تهران دایر خواهد شد.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران گفت: این کار می تواند با کمک به اقتصاد هنر، پویایی فراوانی در عرصه فعالیت های هنری و گرایش نسل جوان به فعالیت های هنری در جامعه ایجاد کند.

print
rating
  نظرات


تماس با ما

نشانی : تهران - ابتدای اتوبان کردستان - تقاطع اتوبان شهید گمنام , ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی


تلفن : 82106000 - 021


پست الکترونیک : info@farhangi.tehran.ir


شماره پیامک : 30004226