مدیرکل امور بانوان

الهه عطائی
مدیرکل امور بانوانجشنواره ها


اوقات شرعی
امروز : 27/5/1396 (هـ.ش)
برابر با 24 ذى القعده 1438 (هـ.ق)
اذان صبح 04:52:15
طلوع آفتاب 06:25:16
اذان ظهر 13:08:15
غروب آفتاب 19:50:41
اذان مفرب 20:08:38

طول = 51.41 و عرض =35.7

اخبار

  ديدار هيأت رسانه‌اي بانوان ترکیه  با مدیران بانوان شهرداری تهران
هيأت رسانه‌اي بانوان ترکیه ای به منظور آشنایی با دستاوردهای مدیریت شهری در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، زنان و خانواده از مجموعه فرهنگی، ورزشی و آموزشی شهربانو منط...
ارئه خدمات فرهنگی ،ورزشی وآموزشی به بانوان پایتخت در 19 مجموعه شهربانو/افتتاح 2مجموعه شهربانو درآینده نزدیک
    مدیرکل اموربانوان شهرداری تهران به منظور ارزیابی نحوه خدمات رسانی وهمچنین برنامه ریزی برای کیفی سازی فعالیت ها از مجموعه های شهربانو مناطق 1و 14بازدید کرد.
اجراي 300 ويژه برنامه براي دختران پايتخت همزمان با دهه کرامت
   مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با دهه کرامت  بیش از 300عنوان ويژه برنامه فرهنگی ،ورزشی و گردشگری ویژه دختران پایتخت اجرا می شود.
برگزاری جشنواره شهردخت به مناسبت روز دختر
    مدیرکل اموربانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با دهه کرامت و روز ملی دختران  جشنواره های فرهنگی ، ورزشی و هنری در مجموعه شهردخت برگزار می شود.
نشست تخصصی نحوه بازنمایی آسیب های اجتماعی در تالار ایوان شمس برگزارشد
اداره کل اموربانوان شهرداری تهران  با مشارکت مرکز تحقیقات زن و خانواده نشست تخصصی نحوه بازنمایی آسیب های اجتماعی را همراه با اکران فیلم زیر سقف دودی  در تالا...


کتابخانه
image ستاره های بی نشان –جلد سوم
نویسنده: رضا رئیسی
ناشر: انتشارات موسسه فرهنگی سما
چاپ: اول-1384
در این کتاب با بهره گیری از خاطرات زنانی چون ؛ خانم محمودی (مادر جبهه) و امدادگرانی چون فوزیه وطن خواه ،الهه حجازی ومریم امجدی و... گوشه هایی از روزهای مقاومت به تصویر کش...
كتابخانه...


پیوندهای مفید
در این سایت به موضوع خانواده اسلامی و مسایل مرتبط با آن و معرفی الگوی اسلام در مورد خانواده می پردازد.
حضرت فاطمه (س) به وجود زینب، گوهر تابناکی که به زودی از او درخشیدن می گرفت، افتخار می کرد .آری! دختر رسول خدا (ص)، فرزندی پاک... .
ایده ارتقای مرکز امور مشارکت زنان به مرکز امورزنان و خانواده، پدیده ای مهم به شمار می رود و تحولی اساسی در حوزه امور زنان است.
این سایت در محورهای زنان شهیده، زنان آزاده، زنان جانباز، زنان فعال در عرصه دفاع مقدس به طور گسترده وارد شده به گونه‌ای که...


Get Adobe Flash player Install latest flash player if you can't see this gallery, or click here to see the html version.